Новости 03 февраля 2020

Стало відомо, чи закриватимуть школи Снігурівського району на карантин

Станом на 3 лютого у Снігурівському районі немає потреби закривати навчальні заклади на карантин. Про це у коментарях виданню Снігурівка.ІНФО розповіла начальник відділу освіти Снігурівської районної державної адміністрації Любов Мендус.

Як відомо, у місті Миколаєві наразі на карантин закрито більше 60 шкіл через підвищенний рівень захворюваності на грип та ГРВІ. Також подекуди закриті школи і по Миколаївській області.

За словами Мендус, у Снігурівському районі зараз немає потреби закривати навчальні заклади на карантин. В усіх школах відвідуваність у межах норми, найбільший показник відсутності в одному з навчальних закладів — 12%, що є вкрай мало для того, щоб відправляти школу на карантин.

«На сьогоднішній день, згідно з оперативною інформациєю, у нас найбільша відсутність учнів це 12% в одному навчальному закладі. В усіх інших — мешне 10% (відсутнії, — ред.). В інших містах спостерігається підвищенний рівень захворюваності на грип та ГРВІ, в Снігурівському районі, все в нормі», — розповіла Любов Мендус.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top