Без рубрики 04 февраля 2020

Призначено першого заступника голови Снігурівської РДА (декларація чиновника)

У п’ятницю, 31 січня, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький представив колективу РДА свого першого заступника Ігоря Карпєєва та виконувача обов’язків апарату райдержадміністрації Євгенію Дигало.

Звертаючись до колективу, Карпєєв висловив сподівання на плідну співпрацю, взаєморозуміння та взаємодопомогу в роботі, що дасть змогу досягти високих результатів і нових досягнень.

Ігор Карпєєв подав електронну декларацію як кандидат на посаду першого заступника голови Снігурівської РДА 27 січня. Згідно її, він має квартиру у Миколаєві, яку купив у 2001 році. Також серед об’єктів нерухомості Карпєєв володіє 10 гектарами землі у селі Калинівка Березанського району.

У розділі транспортні засоби вказано володіння вантажним автомобілем ГАЗ 69А 1954 року випуску, а також легковий автомобіль Ford Focus 2011 року випуску.

Що стосується доходів, то Карпєєв отримав 26,7 тисяч гривень виплати від ТОВ «ВІБО-ТРАНС», а також 12,7 тисяч гривень заробив в Окружній виборчій комісії з виборів Президента України, територіального виборчого округу №128. Також він отримав 25,7 тисяч гривень від надання майна в оренду ТОВ «Південь Агро Інвест».

Готівкою Ігор Карпєєв зберігає 2 тисячі доларів, ще 3 тисячі «зелених» задекларовані на його дружину.

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року було представлено новопризначеного голову Снігурівської районної державної адміністрації Івана Зубрицького.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top