Новости 07 февраля 2020

У Снігурівці поліція оштрафувала «нелегалів», які продавали дрова [ФОТО]

На минулому тижні дільничні офіцери поліції Снігурівського відділу поліції виявили два факти порушень порядку провадження господарської діяльності, а саме двоє мешканців міста Снігурівка займались продажем рубаних та пиляних дерев без державної реєстрації як суб’єкта господарювання. Про це повідомили у прес-службі відділу поліції.

На правопорушників було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 164 КУпАП, а згідно зі статтею 265 КУпАП виявлені дрова вилучено на тимчасове зберігання до вирішення питання в суді.

Згідно кодексу України про адміністративні правопорушення провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержаної ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top