Горячее 06 февраля 2020

Снігурівська міськрада затвердила проект реконструкції стадіону «Колос», вартістю 58 мільйонів гривень [документ]

Виконавчий комітет Снігурівської міської ради затвердив проект реконструкції стадіону «Колос» у місті Снігурівка з кошторисною вартістю 58,1 мільйонів гривень. Про це йде мова у відповідному проекті рішення, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Прокет рішення грунтується на експертному звіті Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» № ЕК-2090/06-19 від 27.06.2019 року щодо розгляду проектної документації по робочому проекту: «Реконструкція стадіону «КОЛОС» за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 57».

Згідно проекту рішення, виконком затвердив проектну документацію по об’єкту «Реконструкція стадіону «КОЛОС» за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 57»  з кошторисною вартістю – 58158,51730 тис. грн., в тому числі: будівельні роботи – 46514,11075 тис. грн., обладнання, меблів та інвентарю – 338,57855 тис. грн., інші витрати – 11305,828 тис. грн.

Нагадаємо, що 19 грудня 2017 року в системі державних закупівель «Prozorro» з’явилася інформація про тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» по вулиці Суворова в місті Снігурівка. Того ж числа, 19 грудня, через кілька хвилин з’явилася інформація і про переможця тендера.

За даним фактом прокуратура відкрила провадження за статтею «Службова підробка, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів».

Через рік після відкриття кримінального провадження за фактом службового підроблення Снігурівською міською радою при проведенні тендеру на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» прокуратура вирішила закрити справу на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top