Без рубрики 24 февраля 2020

Миколаївська ОДА планує залишити на Снігурівщині всього дві громади — у Широківській ОТГ іншої думки

Згідно перспективного плану формування території громад Миколаївської області, який керівництво обласної державної адміністрації направило в Міністерство розвитку громад та територій, у Снігурівському районі залишиться всього два об’єднані громади — Снігурівська та Горохівська. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО з посиланням на перспективний план.

Наразі у Снігурівському районі створено вже три ОТГ — Широківська, Снігурівська та Горохівська. Також ще шість сільских рад поки не увійшли до складу жодної громади.

Перспективним планом Миколаївської ОДА пропонується створити дві громади — до існуючої Горохівської ОТГ приєднати Новотимофіївську сільску раду, а Снігурівську та Широківську об’єднати в одну ОТГ, включаючи Любомирівську, Центральну, Новокиївську сільські ради.

Втім у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО голова Широківської об’єднаної територіальної громади Сергій Пересунько розповів, що громада не згодна з таким перспективним планом і вже подала пропозицію в мінрегіон, щоб залишити ОТГ в існуючих межах та не приєднуватися до Снігурівки.

«На сьогоднішній день було засідання Мінрегіону, і ми свої пропозиції подали, щоб нашу Широківську ОТГ залишити. Зараз чекаємо відповідь. Наскільки мені відомо, Миколаївсбка обласна державна адміністрація наше звернення підтримала. Ми робили розрахунки спроможності громади та подавали їх у Мінрегіон. Наша громада виходить на середній рівень», — розповів Сергій Пересунько.

Нагадаємо, раніше депутат Миколаївської облради від партії «Наш край» Юрій Кормишкін розкритикував перспективний план ОДА, заявивши, що таким чином чиновники начхали на думку жителів громад.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top