Новости 25 февраля 2020

На Снігурівщині через сильний вітер знеструмлено 22 населених пункти

Завідувач сектора з питань цивільного захисту Снігурівської районної державної адміністрації Олександр Жигалок повідомив, що в результаті сильного вітру, який був 24 лютого, у Снігурівському районі знеструмлено 22 населених пункти та частина міста. Про це він розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами Жигалок, станом на 25 лютого знеструмлено 22 населених пункти та частково Снігурівка.

«Знеструмлено 22 населених пункти сільських та частина міста. До того ж школи потрібно 400 листів шиферу, загальна кількість постраждалих від негоди будівель приблизно 25», — розповів Жигалко.

По прогнозам електропостачання відновлять до кінця доби.

«Бригади працювали всю ніч, у частині міста вже відновили електропостачання, а по сільським населеним пунктам також йде робота. До кінця доби, максимум до завтра електропостачання буде відновлено. Зараз працює 25 чоловік, 6 одиниць техніки», — прокоментував він.

Також Жигалко підкреслив, що великих катастрофічних руйнувань по району не зафіксовано.

«Постраждалих на щастя немає, великих катастрофічних руйнувань також не зафіксовано. У цілому приватний сектор постраждав – і паркани, і шифер частково постраждав. Але пенсіонерам сільські ради по можливості надають допомогу», — резюмував завідувач сектора з питань цивільного захисту РДА.

Раніше ми писали, що сильний буревій у Снігурівці повалив десятки дерев та зруйнував дахи будівель.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top