Новости 27 февраля 2020

За рік у Снігурівці затримали майже 100 п’яних водіїв

26 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Карпєєва відбулось засідання засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яке відбулось за участі голови райради Тетяни Мезіної, першого заступника міського голови Олександра Дубініна, представників відділу поліції, ДСНС та лікарні.

В ході засідання координаційної ради були порушено ряд питань, зокрема встановлення дорожніх знаків на деяких вулицях міста. До РДА надходить чимало скарг від містян про ускладнення руху біля магазину торгівельної мережі “АТБ”. Відтак, після встановлення відповідних дорожніх знаків міською радою, власники автомобілів мають залишати свій транспорт на стоянці біля супермаркету “33м2”.

Інспектор сектору реагування патрульної поліції Снігурівського ВП ГУНП Дмитро Дмитрієв доповів, що за 2019 рік було складено 1503 адміністративних матеріалів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, з них 1334 постанови.

Адміністративні матеріали були складені по наступним видам порушень:

– керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння – 94;

– керування без необхідних документів – 420;

– порушення вимог дорожніх знаків, зупинки, стоянки, розмітки – 110;

– порушення вимог правил дорожнього руху, що спричинили ДТП – 31;

– проїзду перехресть, порушення правил обгону – 8;

– інші порушення – 840.

Також, головою райради Тетяною Мезіною було порушено питання встановлення дорожнього знаку 2.1 “Дати дорогу” на перехресті вулиць Жовтневої і 1 Травня та питання дотримання графіку руху міського автобусу.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top