Новости 27 февраля 2020

Вихованці снігурівської кіностудії “Інгулець” посіли призові місця у обласному конкурсі “Барви надії” [ФОТО]

Вихованці кіностудії “Інгулець” Аня Крісанова та Ольга Моісєєва разом із своїм керівником Володимиром Літвіновим 22 лютого захищали честь нашої громади на обласному конкурсі розмовного жанру “Барви Надії” у місті Миколаїв.

Серед 80-ти учасників вони посіли призові місця у своїх вікових категоріях: 1 місце – Аня Крісанова, 2 місце – Володимир Літвінов, 3 місце – Ольга Моісєєва.

На Снігурівщину кіно прийшло наприкінці 20-х років минулого століття. Спочатку це були пересувні станції, а у 30-х роках з’явились перші кінотеатри. Власні фільми Снігурівщина побачила у 70-х роках. Новаторами у цій галузі стали: Валентин Головко, Володимир Чепік, Володимир Литвиненко.

Вони створили аматорську кіностудію на базі районного Будинку культури і назвали її на честь нашої річки «Інгулець». Їхні документальні фільми правдиво відображали життя на нашій землі і тепер це стало безцінним архівом, справжньою історичною спадщиною нашого краю. У 1986 році, кіностудія «Інгулець» отримала почесне звання «народної».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top