Новости 27 февраля 2020

Головний лікар Снігурівської лікарні пояснив, як будуть госпіталювати осіб з підозрою на коронавірус

Головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Микола Коврига на сесії районної ради 27 лютого пояснив, як в разі необхідності буде відбуватися госпіталізація осіб з підозрою на коронавірус. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

За словами Ковриги, зараз у суспільстві виникає питання, чому у Снігурівській ЦРЛ немає препаратів від коронавірусу. Лікар пояснив, що специфічного лікування взагалі не існує, але якщо у кого-небудь буде підозра на коронавірус, тоді цю людину негайно госпіталізують у обласну інфекційну лікарню.

«Виникло таке питання буквально перед сесією: чому у Снігурівській центральній лікарні взагалі немає нічого від коронавірусу? Специфічного лікування взагалі не існує. Є наказ управління охорони здоров’я, відповідно до якого при підозрі на коронавірус негайно викликається спецтранспорт з Миколаєва і всі ці особи госпіталізуються у відділення обласної інфекційної лікарні. В жодному районі таке лікування не передбачено», — розповів Коврига.

Також Коврига зазначив, що є вірогідність того, що скоро почнуть масово повертатися заробітчани з країн, де вже виник спалах коронавірусу, тому вважає за доцільне ввести на рівні держави контроль за перетином кордону таких осіб.

«Зараз дуже напружена ситуація з коронавірусом в Італії. Я вважаю, що будуть масово повертатися заробітчани, які там знаходяться і чомусь мені здається, що варто було б розглянути це питання на державному рівні. Якщо Коврига Микола Леонідович з Італії, з особливо небезпечного регіону їде в Снігурівку, то тут мають знати, що він приїхав, повинен бути контроль. Тим паче вони можуть перетинати кордон ще здоровими, а інкубаційний період 21 день, а потім що з’являється», — зазначив головний лікар.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top