Новости 03 марта 2020

В Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом

В Україні зафіксований перший випадок захворювання коронавірусом COVID-19: вірус вразив чоловіка в Чернівцях. Про це на брифінгу 3 березня повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, після подорожі країнами, де були зафіксовані випадки COVID-19, до України повернулася сімейна пара — чоловік і жінка. При перетині кордону температура у них була нормальною. У Чернівецькій області, куди вони повернулися, був проведений додатковий температурний скринінг, а також проведена бесіда щодо профілактичних заходів при підозрі на захворювання через те, що люди повернулися з країн, де є спалахи коронавірусу.

Буквально через два дні після самоізоляції у чоловіка з’явилися симптоми, які могли свідчити про коронавірус. Після консультації з сімейним лікарем чоловік продовжував залишатися вдома, а вночі 29 лютого йому викликали швидку допомогу.

Пацієнта доставили на підготовлену для таких випадків госпітальну базу. Дружина, з якою він подорожував, знаходиться в самоізоляції вдома, — без будь-яких ознак ГРВІ.

Раніше головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Микола Коврига на сесії районної ради 27 лютого пояснив, як в разі необхідності буде відбуватися госпіталізація осіб з підозрою на коронавірус.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top