Новости 16 марта 2020

«ПАЕК» за минулий рік сплатили понад 175 млн грн податків за користування лише 3% сільгоспземлі Миколаївщини

Сільськогосподарські підприємства, які знаходяться в складі групи компаній «ПАЕК», у 2019 році сплатили до бюджетів всіх рівнів Миколаївської області 175,8 млн грн податків і зборів, що складає 8,6% від загальних надходжень по підприємствах-сільгоспвиробниках області. Про це свідчать дані ДПС у відповіді на інформаційний запит.

Варто зауважити, що згідно інформації, наданої прес-службою «ПАЕК», в обробітку вищезазначених підприємств знаходиться 3% від загального обсягу сільгоспземлі в Миколаївській області.

До держбюджету від підприємств, основним видом яких є вирощування зернових культур, за минулий рік надійшло 127,8 млн грн. Це 11,4% від загальних надходжень податків підприємств-сільспвиробників Миколаївщини у загальнодержавну казну.

В місцеві ж бюджети було сплачено 32,8 млн грн – 4,4% надходжень податків від сільськогосподарських підприємств області.

За січень 2020 року підприємства групи компаній «ПАЕК» сплатили податків до бюджетів всіх рівнів 15,2 млн грн, що, в свою чергу, складає 10,3% від загальних надходжень по сільгосппідприємствах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top