Новости 17 марта 2020

У Снігурівці визначили приміщення для обсервації на час карантину коронавірусу

16 березня у Снігурівській ЦРЛ відбулося виїзне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голови райдержадміністрації та керівників відповідних служб. В ході засідання присутні обговорили питання вжиття превентивних заходів з запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району.

За повідомленням головного лікаря Снігурівської ЦРЛ Миколи Ковриги, в інфекційному відділенні лікарні облаштовані бокси для хворих.

“Маємо надію, що пандемія не зачепить жодного мешканця Снігурівщини, проте, ми повинні вжити усіх необхідних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції”, – зазначив очільник району Іван Зубрицький.

Учасники наради обговорили питання визначення місця обсервації (приміщення для перебування осіб, які контактували з інфікованими хворими). В ході обговорення члени комісії дійшли згоди, що кращим варіантом для обсервації є двоповерховий будинок колишнього пологового відділення, який практично забезпечений усім необхідним та буде під постійним наглядом лікарів.

Раніше повідомлялося, що у Снігурівському районі працює «гаряча лінія» Снігурівської центральної районної лікарні стосовно коронавірусу (COVID-19). На неї жителі району можуть звернутися в разі появи характерних симптомів або якщо людина повернулась з-за корону, де були зареєстровані випадки COViD-19.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top