Новости 20 марта 2020

Пенсіонерів Снігурівщини попередили про шахраїв, які активізувались під час карантину

Управління соціального захисту населення Снігурівської районної державної адміністрації попереджає пенсіонерів, осіб з інвалідністю та осіб, що проживають самотньо, що в районі активізувалися шахраї, які хочуть нажитися під час карантину коронавірусу COVID-19.

«В умовах складної ситуації, що склалась у зв’язку з запровадженням карантину, в  тому числі і  нашому районі, недоброчесні  особи,  під виглядом лікарів, медсестер, соціальних робітників, членів громадських організацій, реалізаторів дешевих продуктів харчування, лікарських засобів, медичних масок та іншого, можуть пропонувати різні види допомоги. Щоб не бути ошуканими не довіряйте незнайомим людям свої документи, грошові кошти. Не допускайте до своїх осель. Вимагайте пред’явлення посвідчення особи. У разі виникнення підозрілої чи критичної ситуації, телефонуйте до органів поліції  за номером 102»

Крім того, допомогу можна отримати, зателефонувавши за такими номерами:

0516222157;   0516221358;  0516222605;  0516221318

«Ще раз нагадуємо, що працівники соціальних установ мають належним чином оформлені посвідчення з фотокарткою особи та печаткою установи.  Будьте пильні», — підкреслили в РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top