Горячее 28 марта 2020

На Снігурівщині виявлено 38 осіб, що повернулись з-за кордону – поліція запевнила, що ці люди дотримуються самоізоляції

У Снігурівському районі з початку карантину виявлено 38 осіб, що повернулися в Україну із-за кордону. Про це на позачерговій сесії районної ради повідомив голова Снігурівської райдержамдіністрації Іван Зубрицький.

За словами голови РДА, дані щодо цих осіб передані поліції, а також у центральну районну лікарню.

«Станом на 9 годин 27 березня в районі виявлено 38 осіб, що повернулись в Україну з-за кордону», — сказав голова РДА.

В свою чергу керівник Снігурівського відділу поліції Олег Цуріков запевнив, що під час контрольної перевірки поліцейські не зафіксували фактів порушення умов самоізоляції даними особами.

«Актуальне питання – самоізоляція. На 100 відсотків вас запевняю, вчора була зроблена контрольна перевірка, і всі особи, які знаходяться під самоізоляцією, вони знаходяться вдома, в масках, ніхто нікуди не виходить, навіть в магазин і не спілкується з рідними і близькими. Нам в цьому питання допомагає ОТГ і наші групи швидкого реагування під час виїзду в будь-який населений пункт, де відбувається злочин, виїжджають і перевіряють за місцем мешкання», — сказав керівник поліції.

Станом на 26 березня у Снігурівському районі не зафіксували жодної підозри на коронавірус.

Раніше повідомлялося, що у Снігурівському районі працює «гаряча лінія» Снігурівської центральної районної лікарні стосовно коронавірусу (COVID-19). На неї жителі району можуть звернутися в разі появи характерних симптомів або якщо людина повернулась з-за корону, де були зареєстровані випадки COViD-19.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top