Горячее 30 марта 2020

Стало відомо, скільки тестів для виявлення коронавірусу отримає Снігурівська районна лікарня [ДОКУМЕНТ]

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні Олег Чекрижов опублікував у Facebook документ з розподілом експрес-тестів для антитіл COVID-19 серед медичних заклкадів Миколаївської області.

Згідно інформації у документі, Снігурівська центральна районна лікарня отримає 50 експрес-тестів. Таку ж саму кількість тестів отримають більшість районних лікарень.

Розом Управління охорони здоров’я розподілило 3800 таких тестів.

Варто зазначити, що нещодавно головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко заявив, що достовірність швидких тестів на виявлення коронавируса COVID-19 вкрай мала, і потрібні вони виключно медустановам, які будуть стикатися з проблемами лабораторної діагностики захворювання.

За словами санлікаря, швидкі тести здатні виявляти коронавірус на пізніх термінах, і зазначив велику ефективність тестів ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція), які дають високу ймовірність.

Нагадаємо, що у Снігурівському районі працює «гаряча лінія» Снігурівської центральної районної лікарні стосовно коронавірусу (COVID-19). На неї жителі району можуть звернутися в разі появи характерних симптомів або якщо людина повернулась з-за корону, де були зареєстровані випадки COViD-19.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top