Горячее 03 апреля 2020

Більшість жителів Снігурівщини дотримуєтья карантину — результати опитування

Переважна більшість жителів Снігурівського району дотримується карантину під час пандемії коронавірусу. Про це свідчить результат десятиденного опитування у Facebook-групі «Снигиревский район«.

На вибір снігурічан було запропоновано обрати один з чотирьох варіантів щодо їх відношення до запровадженого по всій Україні карантину через коронавірус:

𝟭. Не дотримуюся його, нічого страшного немає.

𝟮. Дотримуюсь! Намагаюся сидіти вдома, виходжу тільки за продуктами.

𝟯. Мене охопила паніка, страшно уявити, що буде далі.

𝟰. В шоці від дій влади. Не можна було вводити такі обмеження!

Серед понад 100 відповідей більшість обрали саме другий варіант та стверджували, що намагаються сидіти вдома та виходити на вулицю за нагальної потреби (магазин, аптеки).

Дехто зазначив, що паніка виникає не так від наслідків самого коронавірусу, як від економічного зубожіння населення після карантину.

«Наслідки можуть бути неминучі щодо вірусу. Також потрібно розуміти як жити далі … велика частина населення залишилася без основних доходів. Явно, що карантин не закінчиться 3 квітня, все затягнеться на багато довше. Питання залишається в тому, як жити далі? Я переконана, що держава про мене не подбає», — написала жителька району.

В загалом снігурічани налаштовані дотримуватись карантину, так як розуміють, що саме від кожного залежить, чи охопить ця хвороба кожен регіон та кожен населений пункт.

«Але хочеться сказати, люди ради себе і своїх рідних, дотримуйтесь карантину. Це не іграшка, це реальна загроза людству. Давайте себе любити, а не винищувати. Зараз все в наших руках», — призивають снігурівчани.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top