Горячее 13 апреля 2020

На Снігурівщині у 63 осіб, які повернулися з-за кордону, закінчився термін самоізоляції

У Снігурівському районі 63 особи, які повернулися додому із-за кордону, завершили період самоізоляції. Про це у відповіді на інформаційний запит повідомила Снігурівська районна державна адміністрація, передає видання Снігурівка.ІНФО.

У райдержадміністрації повідомили, що станом на 9 квітня за інформацією міського та сільських голів, на Снігурівщині нарахували 110 осіб, які повернулися з-за кордону.

Досі на самоізоляції перебувають 47 людей, в той час, як у 63 цей період вже скінчився.

Нагадаємо, що 28 березня голова Снігурівської райдержамдіністрації Іван Зубрицький на сесії районної ради зазначив, що у Снігурівському районі з початку карантину виявлено 38 осіб, що повернулися в Україну із-за кордону. В свою чергу керівник Снігурівського відділу поліції Олег Цуріков запевнив, що під час контрольної перевірки поліцейські не зафіксували фактів порушення умов самоізоляції даними особами.

До речі, результат десятиденного опитування у Facebook-групі Снигиревский район свідчить, що переважна більшість жителів Снігурівського району дотримується карантину під час пандемії коронавірусу. 

Раніше повідомлялося, що у Снігурівському районі працює «гаряча лінія» Снігурівської центральної районної лікарні стосовно коронавірусу (COVID-19). На неї жителі району можуть звернутися в разі появи характерних симптомів або якщо людина повернулась з-за корону, де були зареєстровані випадки COViD-19.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top