Горячее 14 апреля 2020

У Снігурівській лікарні троє людей з пневмонією – їх чекає тест на коронавірус COVID-19

Головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Микола Коврига повідомив, що станом на 14 квітня у районі немає людей з підозрою на коронавірус. Але завтра трьох пацієнтів з пневмонією чекає експрес-тест на COVID-19. Про це лікар розповів у коментарі виданню Снігурівка.ІНФО.

За словами лікаря, трьом хворим з пневмонією готуються провести експрес-тести на коронавірус. Коврига додав, що нині тести ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) проводити немає змоги, так як з дня на день лікарня очікує спеціальні пробірки.

«Поки підозр на коронавірус у районі немає. Тести будемо проводити завтра (15 квітня, — ред), по строкам захворювання. В лікарні є троє хворих з пневмонією, їм по строкам захворювання завтра будемо проводити тести. По існуючому нині наказу всі хворі на пневмонію, не враховуючи її причину, вони підлягають тестування на коронавірус. Це будуть експрес-тести, тому що ПЛР ми поки що не можемо робити. Ми замовили, сьогодні-завтра очікуємо поставку спеціальних пробірок зі спеціальним транспортним середовищем, тому що для обстеження людини з підозрою на коронавірус, необхідно мати дозволені та сертифіковані середовища та пробірки. Це все одноразове та стерильне. Тому через Одеську вірусологічну лабораторію замовили, сьогодні-завтра ми очікуємо. Ціна смішна – за 100 штук 650 гривень», — сказав Коврига.

Крім того головний лікар зазначив, що вже один із 50 отриманих лікарнею експрес-тестів, вже використали, і він показав негативний результат.

«З 50 експрес-тестів, які поставили у Снігурівську ЦРЛ, ми використали один – результати негативний. Завтра цим хворим на пневмонію зробимо ще три тести. Плануємо тестувати своїх медпрацівників. Вони абсолютно здорові, але якщо не дай Бог щось трапиться, нам потрібно мати дані», — додав головний лікар.

Також читайте: На Снігурівщині у 63 осіб, які повернулися з-за кордону, закінчився термін самоізоляції

Коврига розповів, що за кошти, які районна рада виділила лікарні на боротьбу з коронавірусом, було закуплено необхідне обладнання та захисні комплекти для лікарів та відвідувачів.

«За кошти, які виділила лікарні на профілактику коронавірусу сесія райради ми закупили два електрокардіографа, один з яких віддамо в інфекційне відділення, щоб хворі не шастали, щоб до них ніхто не ходив, хай буде свій електрокардіограф. Також закупили 4001 пару рукавиць, захисні комбінезони 600 штук, 32 респіратори, стільки же медичних високих бахіл, 90 халатів одноразових, халатів для відвідувачів 25 штук», — розповів Коврига.

Раніше Коврига на сесії районної ради розповідав, що у Снігурівській ЦРЛ лікується жінка з віжкою пневмонією. Проте наразі завдяки діям медперсоналу її вже виписали з лікарні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top