Новости 15 апреля 2020

На Миколаївщині зареєстровано вже 22 підтверджених випадків коронавірусу COVID-19

Станом на 09.00 15 квітня в Миколаївській області зареєстровано 22 підтверджених випадків COVID-19. Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області

Першими захворіли 2 жінки пенсійного віку, мешканки села Воронівка Вознесенського району. За фактом виявлення цих випадків проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень, виявлено 16 позитивних результатів серед контактних. Протиепідемічні заходи у вогнищі продовжуються.

Також виявлено 4 позитивних результати від хворих з діагнозами «Пневмонія» (2 – у м.Вознесенську, по 1 випадку – в м.Южноукраїнську та м.Миколаєві). На даний час проводиться епідеміологічне розслідування та визначення контактних.

Всього з початку 2020 року в Миколаївській області зареєстровано/виявлено 166 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19. Госпіталізовано за весь період 91 пацієнта, 75 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

У вірусологічній лабораторії проведено дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) від 421 особи, з них:
-153 пацієнти з підозрою на COVID-19, з них 2 з позитивним результатом;
-118 хворих на пневмонії та ГРВІ різної етіології та ГРВІ, з них 4 з позитивним результатом;
— 150 контактних осіб, з них 16 з позитивним результатом.

З 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули із-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 3166 осіб. Станом на 15 квітня знято з обліку 2089 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції. Ведеться медико-санітарне спостереження за 1068 осіб.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top