Горячее 17 апреля 2020

Снігурівчан закликають залишатися на Великдень вдома

Цьогорічне свято Великодня українці відзначатимуть в умовах карантину, необхідного, щоб вберегти кожного від захворювання на COVID-19. Жителів Снігурівського району в тому числі закликають залишатися вдома на Великдень, аби уникнути скупченнч людей у храмах, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Напередодні керівництво району провело зустрічі з представниками релігійних конфесій Снігурівського району, в ході яких було прийняте спільне узгоджене рішення щодо обмеження участі вірян під час проведення великодніх богослужінь.

«Спільно з головою районної ради та представниками релігійних конфесій Снігурівщини звертаюсь до усіх мешканців району з закликом дослухатися і відсвяткувати цей Великдень вдома, у родинному колі із запашною паскою на столі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей. По телебаченню обов’язково відбудеться пряма трансляція богослужінь», — йде мова у зверненні голови РДА.

Окрім того, священнослужитель Василь Борисевич також закликав вірян дотримуватися карантину. Також він додав, що у Василівському храмі щодня проходять богослужіння з молитвою про людей, а записки за здоров’я та упокій рідних можна подати онлайн на його на сторінку в ФБ.

«На жаль, через карантинні обмеження ми не можемо зібратися на спільну молитву. Особливо зараз ми відчуваємо духовну єдність, дбаючи про безпеку і добробут один одного. В Василівському храмі щодня проходять богослужіння з молитвою про ВАС, можете подати онлайн – записки за здоров’я та упокій рідних на мою сторінку в ФБ. Пам’ятаймо: Господь любить кожного із нас і наша молитва – це велика сила, якій не зашкодять ні відстань, ні інші обставини, адже це свято знаменує перемогу над смертю. Залишаймося ЗДОРОВИМИ, а воскреслий Спаситель надихне серця наші надією на подолання нинішніх скорбот, зміцнить віру, зігріє наші душі любов’ю до ближніх», — написав Василь Борисевич.

Дорогі Снігурівчани! На жаль, через карантинні обмеження ми не можемо зібратися на спільну молитву. Особливо зараз ми…

Posted by Василь Борисевич on 2020 m. balandžio 15 d., trečiadienis

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top