Горячее 22 апреля 2020

Карантин офіційно продовжили до 11 травня

Кабінет міністрів продовжив карантин до 11 травня. Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні у середу, 22 квітня.

«Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується перевезення в міському транспорті осіб, що виявили бажання бути донорами крові, тому що в нас у країні склалася напружена ситуація із запасами крові», – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов перед ухваленням рішення.

Також уряд хоче залучати до роботи окремі категорії працівників без проходження обов’язкового медогляду, термін якого припав на період карантину.

«Тобто ми кажемо про певні категорії працівників, які зобов’язані проходити медичний огляд, але, на жаль, в умовах карантину вони не мають змоги це робити, тому ми дозволяємо прийти пізніше», – уточнив міністр.

За його словами, уряд розширює «можливості самоізоляції» – через додаток «Дія» контролювати людей, які мають ізолюватися.

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що завершення карантину залежатиме від двох умов: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5% та якщо лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top