Горячее 25 апреля 2020

Після суспільного резонансу медпрацівникам Снігурівської ЦРЛ погасили заборгованість по авансу

Питання погашення заборгованості по виплаті авансу медикам Снігурівської центральної районної лікарні було вирішено. Про це повідомили у прес-службі Снігурівської райдержадміністрації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що медичний персонал Снігурівської центральної районної лікарні не отримав аванс. При цьому, люди були обурені відсутністю будь-якої реакції з боку керівництва РДА.

Лише після того, як у п’ятницю, 24 квітня, відбулося позачергове засідання бюджетної комісії Снігурівської районної ради з приводу ситуації у Снігурівській ЦРЛ, райдержадміністрація відзвітувала, що питання виплати авансу вирішилося.

«У той час, коли відбувалося засідання бюджетної комісії Снігурівської районної ради, управлінням Державної казначейської служби Снігурівського району було здійснено проведення відповідних платежів перерозподілених коштів на банківські установи. Відтак, вже сьогодні кошти мають надійти на банківські рахунки медиків. Наразі тримаємо на контролі питання отримання ліцензії для Снігурівської ЦРЛ. Дякую медикам за порозуміння», – говориться у зверненні голови РДА Івана Зубрицького.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top