Без рубрики 25 апреля 2020

Снігурівська районна лікарня не отримала ліцензію від НСЗУ — головний лікар Коврига написав заяву про звільнення

Снігурівська центральна районна лікарня не отримала ліцензію від Національної служби здоров’я України, через що медичний персонал не отримав аванс. Про це стало відомо під позачергового засідання бюджетної комісії Снігурівської районної ради з приводу ситуації у Снігурівській центральній районній лікарні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що медичний персонал Снігурівської центральної районної лікарні не отримав аванс.

На засідання бюджетної комісії райради стало відомо, що причиною цього стало неотримання ліцензії від НСЗУ.

Головний лікар Микола Коврига написав заяву про звільнення, так як взяв всю відповідальність на себе, хоча і пояснив, що провина його часткова. Присутні на засідання комісії не погодилися і запропонували виконувати обов’язки як мінімум до того моменту, поки районна лікарня не отримає ліцензію і ситуація не стабілізується.

У коментарі виданню Снігурівка.ІНФО голова районної ради Тетяна Мезіна пояснила, що провину головного лікаря можна вважати частковою, так як документи на продовження ліцензії ЦРЛ подала завчасно, ще у лютому. При цьому, міністерство охорони здоров’я мало надати відповідь районній лікарні у десятиденний строк, проте до квітня Коврига декілька разів зв’язувався з НСЗУ і там обіцяли вирішити питання «з дня на день».

Втім, питання гостро стало лише після того, як медперсоналу не виплатили аванс за квітень.

Наразі відомо, що зважаючи на чергу у НСЗУ на отримання дозвільних документів, отримання ліцензії Снігурівською ЦРЛ може розтягнутися на місяці, хоча під час засідання бюджетної комісії обговорювалася можливість отримання ліцензії у найкоротший термін.

Також варто зазначити, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький повідомив, що питання погашення заборгованості по виплаті авансу медикам Снігурівської центральної районної лікарні було вирішено. Втім  мова йде лише про аванс, а не повну заробітну плату. Лише завдяки тому, що був зроблений перерозподіл коштів у сумі 500 тисяч гривень, медпрацівники отримають заборгованість по авансу.

При цьому, загальний фонд заробітної плати у Снігурівській ЦРЛ складає 1 мільйон 800 тисяч гривень. Раназі відомо, що виплата зарплати лікарям перенесеться орієнтовно на 7 травня, але за умови, що будуть знайдено 1,3 мільйона гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top