Новости 01 мая 2020

Кормишкін звинуватив штаб з ліквідації насілідків коронавірусу на Миколаївщині у відсутності допомоги аграріям

Депутат Миколаївської обласної ради, голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін назвав неефективною роботу обласного штабу наслідків ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19. В тому числі, у розрізі роботи із підтримки аграріїв, які не можуть реалізувати власну продукцію у зв’язку із закриттям ринків. Про це йшла сова під час сесії Миколаївської облради у четвер, 30 квітня, пише АгроЮг.

Кормишкін поцікавився у начальника штабу Олександра Ігнатенкова, яка работа була проведена штабом, щоб аграрії Миколаївщини, в тому числі овочівники, могли збувати свою продукцію, а не викидати її на смітник.

— На сьогоднішній день всі ринки закриті, працюють лише мережеві супермаркети, в яких овочі продають по завищеним цінам. Три дні тому Цюрупінський міст було перекрито аграріями та мешканцями Херсонщини, які говорили про те, що овочі в них продаються по 2-3 грн, а в супермаркетах в 10-15 разів вище. Скажіть, будь ласка, яку роботу ви проводите в цьому напрямку, щоб аграрії Миколаївщини, які вирощують овочі, могли надати для супермаркетів свою продукцію, – запитав він.

Однак, конкретну відповідь на це питання Олександр Ігнатенков надати не зміг.

— Ви повинні не тільки ставити блокпости, а займатись загалом розв’язанням проблем, спричиненими епідемією коронавірусу. Я вважаю вашу роботу повністю неефектиною, – заявив Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top