Горячее 18 мая 2020

Жителі Снігурівщини звернулися до Кормишкіна з проханням вирішити питання ремонту мосту до сіл «заріччя» [ДОКУМЕНТ]

Мешканці села Євгенівка Снігурівського району звернулися колективним листом до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна з проханням посприяти вирішенню проблеми понтонного мосту, який сполучає 5 сіл району зі Снігурівкою. Під листом до депутата свої підписи залишили понад 60 людей, повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, мер Снігуріви Леонід Голобля разом з міською радою завадили аграріям побудувати новий міст на Павлівку для розвантаження руху через старий понтонний, який тоне три-чотири рази за рік.

Наразі жителі села заявляють, що міст потребує капітального ремонту, бо в іншому разі ряд сіл Снігурівщини можуть бути відрізані від усього району.

«Нас, жителів села Євгенівка, хвилює питання спроможності роботі понтонного мосту, який сполучає села Євгенівку, Тамарино, Василівку, Павлівку, Івано-Кепино, села Херсонської області з нашим районним центром, щоб ми не залишились на острові під назвою «Заріччя». Міст потребує капітального ремонту», — пишуть жителі села.

Жителі села зазначили, що знають про ініціативу аграріїв своїми силами вирішити питання, але в той же час не розуміють, чому Снігурівська міська рада виступила проти встановлення нового мосту.

«Знаємо, що аграрії проявили ініціативу з вирішення цього питання – встановити новий тимчасовий міст, допоки будуть винайдені кошти згідно проєкту. Нас цікавить, чому міська рада проти встановлення тимчасового мосту? Які причини відмови? Невже аграрії вирішили діяти протизаконно? До яких пір буде йти така протидія одне одному? Чому жителі так званого Заріччя повинні постійно страждати через проблеми з мостом, через розбиті дороги, через відсутність транспортного сполучення? Тому просимо Вас вирішити питання з мостом законним шляхом», — звернулися до Кормишкіна жителі села.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top