Новости 18 мая 2020

«Останній раз ремонт проводився саме за вашою допомогою», — жителі Снігурівщини просять Кормишкіна посприяти ремонту сільських доріг

Жителі села Євгенівка Снігурівського району звернулися до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна з проханням ремонту сільських доріг. Про це йде мова у колективному листі селян до депутата, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

За словами жителів села, на майже на кожній вулиці з’явилися глибокі вибоїни та ями, вимиті після дощу. Особливу увагу люди роблять на вул. Центральній.

«Саме цією вулицею рухається весь транспорт: і легковий, і великогабаритний. Це питання ми підіймаємо не раз, але результату нема. У спекотну пору жителі Центральної задихаються від пилу, який стоїть цілий день, бо саме тут проходить транспортна дорога. Осінні і весняні дощі вщент вимили покриття провулків біля Будинку культурі, провулку, яким рухається транспорт, діти йдуть до школи, частково вимиті ями на вул Космонавтів», — скаржаться люди.

Також вони пишуть, що останній раз ремонт Центральної вулиці і окремих провулків здійснювався кілька років тому саме при допомозі Юрія Кормишкіна. Тому і на цей раз жителі Євнегівки сподіваються на розуміння і підтримку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top