Новости 30 мая 2020

Фермери не можуть посіяти якісне насіння через відсутність насіннєвих інспекцій, — Юрій Кормишкін

Депутат Миколаївської обласної ради, генеральний директор групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін наголосив на важливості відродження в Україні насіннєвих інспекцій. Про це він заявив 28 травня, на традиційному заході — «День поля», який проводиться в стінах Миколаївського національного аграрного університету, — інформують кореспонденти «АгроЮг».

— Сьогодні у нас є першочергова проблема — наші сільгоспвиробники, фермери, одноосібники не можуть собі посіяти якісне насіння. Вони не знають чи якісний посівний матеріал, чи ні. В свій час держава ліквідувала насіннєві інспекції. Аграрій, коли купує насіння, він не знає, що він купує – якісне чи не якісне, — проінформував Юрій Кормишкін.

Відзначимо, що на заході також був присутнім і народний депутат України Олександр Пасічний. Саме до народного обранця і звернувся Юрій Кормишкін, аби той на вищому рівні посприяв у вирішенні цієї проблеми.

— Будь ласка, ви, як народний депутат, Олександр Станіславович, зверніться до аграрного комітету, до Кабінету Міністрів, щоби до вересня поновити насіннєві інспекції. Щоби люди, які будуть у вересні сіяти, знали що вони сіють і таких проблем не було в цьому році. Це одна з проблем, яку ви, як народний депутат, могли би вирішити не тільки для Миколаївської області, але й для всієї України, — зазначив Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top