Блоги 29 мая 2020

Всупереч перешкоджанням з боку міської ради, аграрії продовжують будувати міст у Снігурівському районі [ФОТО, ВІДЕО]

Аграгії Снігурівського району продовжують будівництво нового понтонного мосту біля сіл Павлівка та Василівка. Як відомо, ініціаторами виступили аграрії і жителі Заріччя. В той же час, незважаючи на аварійний стан і щорічне підтоплення існуючого понтонного моста, керівниутво Снігурівської ОТГ намагається перешкодити встановити нову переправу. Детальніше – у матеріалі Снігурівка.ІНФО.

Сумнозвісний понтонний міст біля сіл Павлівка та Василівка відомий на весь район, та, можливо, і на всю область. Кожного року жителі Снігурівщині стикаються з проблемою підтоплення мосту, а проїжджаючи по ньому – вимушені по суті ризикувати. Через це жителі декількьох сіл з жахом кожного року чекають теплої пори, коли по мосту почнуть їхати зерновози. На будь-які намагання влади вирішити проблему снігурівчани також перестали сподіватися, тому аграрії вирішили взяти справу у свої руки.

Декілька тижнів тому аграрії хотіли побудувати новий міст для розвантаження руху через старий понтонний. І саме на це, а не на регулярне затоплення мосту, оперативно відреагували представиники влади. А саме, міська рада з мером Леонідом Голоблею написали заяву в правоохоронні органи та екоінспекцію через нібито противоправні дії з боку аграріїв. Роботи тоді були припинені, а техніка арештована.

Генеральний директор групи кампаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін тоді прокоментував, що політичні амбіції глави Снігурівського міської ради ОТГ Леоніда Голоблі у вирішенні питання підтоплення понтонного моста, може обернутися трагедією для багатьох жителів району. Він зазначив, що тільки завдяки аграріям з року в рік вдається відновлювати міст після чергового затоплення. Але, на думку Кормишкіна, це не вирішує в корені проблему, а тільки лише на час забезпечує пересування через міст. Саме для остаточного вирішення проблеми, на прохання жителів сіл, які постійно користуються мостом, аграрії вирішили встановити новий міст для того, щоб розвантажити старий і мати безпечне пересування в разі чергового затоплення нині діючого мосту.

До того ж, закон все розставив на свої місця. Рішення суду щодо арешту техніки виявився на користь аграріїв.

«Так, ми зазнали збитків, так як два дні орендована техніка простоювала, так, нам складно працювати в умовах, коли місцева влада не зацікавлена в благополуччі людей і всіляко ставить палки в колеса тим, хто робить щось хороше в ОТГ», — прокоментував тоді рішення суду Кормишкін.

Саме тому 28 травня повноцінно продовжилося встанновлення понтонної переправи через річку Інгулець біля сіл Павлівка та Василівка. Втім і на цей раз робота аграріїв йшла не зовсім спокійно. На місце прибули співробітники Снігурівського відділу поліції для нібито «охорони громадського порядку», а слідом за ними слідчий, який почав проводити слідчі дії. Найцікавіше, що з іншого берега за всім цим приїхали поспостерігати представники міської ради (не допомогти у вирішенні проблеми мосту, не обговорити подальшу долю старої аварійної переправи) а просто поспостерігати!

Щодо нової переправи, то основну части понтону аграрії вже пришвартували, в подальшому залишилося зробити ще деяку роботу, щоб транспорт почав їздити по новому мосту замість старого аварійного.

Додамо, що робота по встановленню нової переправи «кипіла» цілий день, і дуже багато жителів прилеглих сіл, проїжджаючи спостерігали за роботами. І враховуючи, що саме на прохання жителів сіл, які постійно користуються аварійною переправою, аграрії вирішили встановити новий міст, люди зраділи, що невдовзі вони матимуть змогу проїхати по новій переправі, не переживаючи за свій транспортний засіб та за себе.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top