Горячее 05 июня 2020

«Міст у Снігурівській ОТГ ми установили та відстояли», — Кормишкін [ДОКУМЕНТ]

Снігурівський районний суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про арешт майна у звязку з нібито незаконним будівництвом понтонного мосту. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова обласної організації партії «Наш край», аграрій Юрій Кормишкін.

«Чергова перемога! Офіційно Слідчий суддя Снігурівського районного суду Миколаївської області відмовив у задоволенні клопотання заступника начальника ВП — начальника СВ Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області! А це означає, що наплавний міст в Снігурівській ОТГ ми установили та відстояли! Ми відстояли можливість жителів 18 сіл мати сполучення із життєво необхідними об‘єктами. Це означає, що в нас залишилися порядні судді та правоохоронці, яким не байдуже на життя та інтереси людей. Це вселяє оптимізм!», — розповів аграрій.

Юрій Кормишкін привітав жителів Снігурівщини із таким рішенням суду.

«Я вітаю всіх із рішенням суду. Друзі, це наша спільна перемога над прогнившею корупційною системою діючої місцевої влади та карманного прокурора голови ОТГ. Дякую людям, які сьогодні прийшли нас підтримати. Окремо раджу голові Снігурівської ОТГ — вчити «матчасть», перестаньте заважати працювати бізнесу та почуйте, нарешті, своїх виборців!», — резюмував Кормишкін.

Нагадаємо, декілька тижнів тому аграрії хотіли побудувати новий міст для розвантаження руху через старий понтонний. І саме на це, а не на регулярне затоплення мосту, оперативно відреагували представиники влади. А саме, міська рада з мером Леонідом Голоблею написали заяву в правоохоронні органи та екоінспекцію через нібито противоправні дії з боку аграріїв. Роботи тоді були припинені, а техніка арештована.

Генеральний директор групи кампаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін тоді прокоментував, що політичні амбіції глави Снігурівського міської ради ОТГ Леоніда Голоблі у вирішенні питання підтоплення понтонного моста, може обернутися трагедією для багатьох жителів району. Він зазначив, що тільки завдяки аграріям з року в рік вдається відновлювати міст після чергового затоплення. Але, на думку Кормишкіна, це не вирішує в корені проблему, а тільки лише на час забезпечує пересування через міст. Саме для остаточного вирішення проблеми, на прохання жителів сіл, які постійно користуються мостом, аграрії вирішили встановити новий міст для того, щоб розвантажити старий і мати безпечне пересування в разі чергового затоплення нині діючого мосту.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top