Новости 05 июня 2020

«Чоловік хоче зробити для людей благо, і не дають», — жителі Снігурівщини обурені діями керівництва ОТГ, яке заважає аграріям встановити понтонний міст [ВІДЕО]

Як раніше повідомлялося, Снігурівський районний суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про арешт майна у звязку з нібито незаконним будівництвом понтонного мосту. Додамо, на судове засідання 4 червня прийшли жителі сіл, які вимушені їздити через аварійний понтонний міст, щоб підтримати аграріїв, які проявили ініціативу встановити нову переправу через річку. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Коментуючи рішення суду, голова обласної організації партії «Наш край», аграрій Юрій Кормишкін подякував людям, які прийшли підтримати аграріїв. Окремо депутат порадив голові Снігурівської ОТГ вчити «матчасть», та врешті перестати заважати працювати бізнесу.

Самі ж жителі району розповіли, що вимушені об’їжджати аварійний понтонний міст.

«Я в тому році приїхав до мосту, перекрили його бетонними блоками. Я приїхав і став! Куди мені їхати? У річку? Мені прийшлося фурою об’їжджати. Як мені далі працювати? Хто мені буде платити за все це за мої всі ці об’їзди? Голобля? А прокурор, їй все рівно…я плачу податку, а їй все рівно, ставка йде. А я повинен об’їжджати по 50 по 100 кілометрів. Мені потрібно, щоб я поїхав по мосту. Міст повинен стояти, а на старому мосту я не проїду, тому що понтон вже потонув. Нікому воно не потрібне», — розповів обурений водій.

Окремо люди виділили проблему проїзду громадського транспорту через міст. Один из чоловіків розповів, що водій маршрутки висаджує пасажирів перед мостом, щоб люди пішки перейшли понтон.

«Люди не можуть їхати у маршрутці, переїжджаючи цей міст. Водій зобов’язаний висадити людей, для того, щоб переїхати. Це ж ненормально. І люди стрибають як не зрозуміло хто через ці прірви, що на мосту. І як далі бути», — сказав житель Заріччя.

Не менш важливою проблемою люди вважають неможливість нормально дістатися до лікарняних закладів. Жителі Василівки обурений тим, що вимушений везти дружину до лікаря по бездоріжжю, так як по аварійному мосту не завжди є можливість проїхати.

«У мене жінка паралізована, я її воджу два рази на тиждень в лікарню. От я їхав цей, стоїть фура – обірвала бак. Він став серед мосту і не проїдеш. Мені потрібно було круг давати 20 кілометрів, щоб її довезти до лікарні. У мене від двору до лікарні 8 кілометрів. Я їду 10 хвилин. А так мені потрібно їхати годину по бездоріжжю. І також обриваємо глушники, і б’ємо резину, тому що дірки між мостами. А тут чоловік хоче зробити для людей благо, і не дають йому зробити, щоб люди могли нормально їздити», — розповів чоловік.

Нагадаємо, декілька тижнів тому аграрії хотіли побудувати новий міст для розвантаження руху через старий понтонний. І саме на це, а не на регулярне затоплення мосту, оперативно відреагували представиники влади. А саме, міська рада з мером Леонідом Голоблею написали заяву в правоохоронні органи та екоінспекцію через нібито противоправні дії з боку аграріїв. Роботи тоді були припинені, а техніка арештована.

Генеральний директор групи кампаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін тоді прокоментував, що політичні амбіції глави Снігурівського міської ради ОТГ Леоніда Голоблі у вирішенні питання підтоплення понтонного моста, може обернутися трагедією для багатьох жителів району. Він зазначив, що тільки завдяки аграріям з року в рік вдається відновлювати міст після чергового затоплення. Але, на думку Кормишкіна, це не вирішує в корені проблему, а тільки лише на час забезпечує пересування через міст. Саме для остаточного вирішення проблеми, на прохання жителів сіл, які постійно користуються мостом, аграрії вирішили встановити новий міст для того, щоб розвантажити старий і мати безпечне пересування в разі чергового затоплення нині діючого мосту.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top