Горячее 15 июня 2020

«Голова ОДА Стаднік приїхав на Снігурівщину, щоб демонтувати встановлений аграріями міст», — Кормишкін

Голова Миколаївської ОДА Стаднік приїхав до Снігурівського району, щоб демонтувати встановлений аграріями міст. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі розповів голова обласної організації «Наш край», депутат обласної ради Юрій Кормишкін.

«Сьогодні всі аграрії Снігурівщини «подякують» очільнику Миколаївської ОДА. Він вперше приїхав до району, і під час сезону збирання врожаю пішов дощ. А ще, мабуть, велику подяку випишуть Стадніку місцеві жителі. Адже підлеглий нашого президента дав усну вказівку голові ОТГ Голоблі демонтувати міст, який аграрії установили для себе та людей за власний кошт. Ось такі результати наради місцевої влади на Снігурівщині», — розповів депутат.

Також Юрій Кормишкін повідомив, що керівника підприємства, яке зробило людям добро —  Вадима Бєліка — на нараду не те, що не запросили — вигнали, не захотівши ні вислухати, ні пояснити.

«Тож, люди, коли завтра ви опинитесь ізольовані від світу, знайте, завдяки кому. Президент Володимир Зеленський мости встановлює, його підлеглі — демонтують. І час обрали — в самий пік сезону збирання урожаю. З моменту призначення Олександр Стаднік не цікавився взагалі Снігурівкою, а тут навіть поїхав подивитися, де це. Влада нова — методи старі, перевірені. Так що, жителі громади залишаться без моста та коштів для існування (як аграрії сплатять податки, коли не вивезуть зерно?), а всі останні без хлібу. Давайте всі подякуємо місцевим можновладцям», — звернувся до жителів Снігурівщини Кормишкін.

Нагадаємо, декілька тижнів тому аграрії хотіли побудувати новий міст для розвантаження руху через старий понтонний. І саме на це, а не на регулярне затоплення мосту, оперативно відреагували представиники влади. А саме, міська рада з мером Леонідом Голоблею написали заяву в правоохоронні органи та екоінспекцію через нібито противоправні дії з боку аграріїв. Роботи тоді були припинені, а техніка арештована.

Також читайте: Снігурівський районний суд відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про арешт майна у звязку з нібито незаконним будівництвом понтонного мосту

Генеральний директор групи кампаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін тоді прокоментував, що політичні амбіції глави Снігурівського міської ради ОТГ Леоніда Голоблі у вирішенні питання підтоплення понтонного моста, може обернутися трагедією для багатьох жителів району. Він зазначив, що тільки завдяки аграріям з року в рік вдається відновлювати міст після чергового затоплення. Але, на думку Кормишкіна, це не вирішує в корені проблему, а тільки лише на час забезпечує пересування через міст. Саме для остаточного вирішення проблеми, на прохання жителів сіл, які постійно користуються мостом, аграрії вирішили встановити новий міст для того, щоб розвантажити старий і мати безпечне пересування в разі чергового затоплення нині діючого мосту.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top