Новости 20 августа 2020

Андрій Пальчевський: в Україні тільки на паперах діє інклюзивна освіта

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» висловив обурення відсутністю державної підтримки дітей з особливими потребами.

«Зустрічався з батьками дітей із особливими потребами. Обурений, що батькам таких дітей не платять з державного або міського бюджету соціальну допомогу. Мама з бабусею, які виховують хлопчика з особливими потребами мені розповіли, що щомісяця платять по 12 500 грн. за навчання дитини у приватній школі. А це дуже велика сума. Вони мені розповіли, що все продали, щоб дитина могла навчатися і розвиватися. Невже з двохмільярдного бюджету нашого міста не можна виділити кошти на забезпечення дітей з особливими потребами? Адже це ж копійки в порівнянні з масштабами крадіжок на ремонті і будівництві доріг!», — сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч зазначив, що в усьому світі батькам дітей з особливими потребами надається соціальна допомога від держави.

«А у нас тільки на паперах діє інклюзивна освіта. На ділі мама з бабусею продають з дому меблі, щоб забезпечити дитину з особливими потребами. У той час як в міських бюджетах нашої країни розкрадається до 30% грошей », — заявив Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня було зареєстровано політичну силу «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Згідно з дослідженням Центру Разумкова – Пальчевський головний конкурент Володимира Кличка на прийдешніх виборах мера Києва.

Самое читаемое

To Top