Новости 28 августа 2020

Пальчевський: Необхідно створювати програми будівництва соціального житла

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає за необхідне будівництво соціального житла для українців і оновлення житлового фонду в Україні. Про це Андрій Пальчевський сказав в інтерв’ю телеканалу 112.

«Якби підходили гуманно до власного народу, до жителів Києва, то абсолютно зрозуміло, що повинна була бути створена програма з переїзду людей зі старого житла в нове житло. Це робиться через переїзд в тимчасові квартири або будинки. У нас подібних програм не існує. У нас не існує програм соціального житла», — заявив Пальчевський.

Громадський діяч також підкреслив, що в Україні дуже застарілий житловий фонд.

«Потрібно розуміти, що понад 85% житлового фонду в нашій країні побудовано за радянських часів і тільки 15% — після», — зазначив Андрій Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Раніше він заявляв, що вирішив пожити в 10 районах столиці, щоб детальніше ознайомитися з проблемами українців. Популярний політик, в рамках своєї ініціативи, вже пожив в Деснянському та Дарницькому районах.

Самое читаемое

To Top