Новости 21 сентября 2020

«Перемога Пальчевского» на Миколаївщині представила списки кандидатів до місцевих рад

Миколаївська регіональна організація політичної партії «Перемога Пальчевського» провела партійну конференцію у п’ятницю, 18 вересня.

Конференція відбулась в ТЦ «Портал», на якій були узгоджені кандидати у депутати місцевих рад усіх рівнів, а також кандидати на посади сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

На початку події голова Миколаївської регіональної організації політичної партії «Перемога Пальчевського» Олена Донченко у своїй промові зауважила, що пріоритетною метою політичної сили є добробут кожного
громадянина України і високий рівень життя в країні.

«Сила нова, але вже набирає підтримку людей. Ми – «Нові інші». Лідер партії Андрій Пальчевський ставить амбітні цілі. Зміни в країні потрібно починати з представництва в органах місцевого самоврядування. З огляду на членів партії на кандидатів в депутати я вбачаю гармонійне поєднання вікового різноманіття, професійного представництва, гендерної рівності», – наголосила Олена Донченко.

Керівник обласного штабу політичної партії «Перемога Пальчевського» Денис Торопенко також підкреслив, що в ідеології партії в тому числі стоїть виконання послідовних кроків і змін заради подолання бідності,
запровадження на Миколаївщині європейських стандартів комфорту життя та безпеки людини.
В рамках конференції були висунуті кандидати у депутати місцевих рад.
Зокрема, до першої п’ятірки списку кандидатів у Миколаївську міську раду увійшли: підприємець Артем Гумілевський, підприємець Олексій Земляний, маркетолог Олена Істоміна, громадський діяч Юлія Торопенко, підприємець Сергій Єфіско.До першої п’ятірки списку кандидатів у Миколаївську обласну раду увійшли: Денис Торопенко, діючий депутат облради Валерій Колесников, податківець  Ольга Купчишина, громадський діяч Дар’я Крапивіна, журналіст Тетяна Пустовойтенко.

Самое читаемое

To Top