Без рубрики 05 октября 2020

На Снігурівщині продовжуються рейдові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів

У п’ятницю, 2 жовтня, представники робочої групи з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району у складі працівників райдержадміністрації, відділу поліції та міжрайонного управління Держпродспоживслужби здійснили рейд по закладам торгівлі продуктовими та промисловими групами товарів, громадського харчування та на місцеву автостанцію міста Снігурівка.

Представники робочої групи черговий раз перевірили дотримання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів, а саме використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Також було проведено роз’яснювальну роботу щодо безумовного дотримання протиепідемічних заходів, встановлених постановами головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

«Жодні протиепідемічні заходи і обмеження не допоможуть, якщо їх ігнорувати! Закликаємо усіх дотримуватись  маскового режиму в магазинах, установах та громадському транспорті та користуватись антисептиками. З огляду на сьогоднішні реалії це в першу чергу є необхідністю для самозахисту та захисту своїх рідних і близьких від небезпечного захворювання. Бережіть себе та своїх близьких», — звертаються до мешканців чиновники.

За інформацією Снігурівської райдержадміінстрації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top