Новости 06 ноября 2020

На Снігурівщині перевірили ринки, магазини, школи та вокзал на наявність карантинних порушень

Протягом цього тижня робочою групою з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району було здійснено ряд рейдових перевірок суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє Снігурівська РДА.

Відтак, було здійснено обстеження 17-ти закладів торгівлі продуктовими, промисловими групами товарів, лікарських засобів, зоотоварів та надання послуг:

— 10 магазинів продовольчих товарів (виявлено 2 порушення);
— 3 магазина промислових та господарчих товарів (виявлено 2 порушення);
— 1 магазин одягу та взуття ;
— 1 залізничний вокзал;
— 2 школи.
Окрім того, представниками Держпродспоживслужби окремо було проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання щодо виконання постанов Головного санітарного лікаря України, а саме:
— магазинів продовольчих товарів – 10 (виявлених порушень – 3);
— магазинів промислових товарів – 1;
— агропродовольчих ринків – 3.

Представниками робочої групи перевірялося дотримання правил використання засобів індивідуального захисту, наявність антисептиків, розмітки на підлозі для дотримання відвідувачами дистанції. В ході проведених рейдів проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби. Працівникам магазинів також нагадали про недопущення обслуговування клієнтів, які не дотримуються маскового режиму та адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм згідно чинного законодавства.

Загалом у районі було виявлено та підтверджено 87 випадків захворювання на COVID-19, з них: 82 особи хворіє, 4 особи одужало від хвороби. Зафіксовано 1 летальний випадок від COVID-19.

Мешканців Снігурівського району закликають бути свідомими і розуміти, що від правильного дотримання умов карантину залежить їх здоров’я, здоров’я їх рідних і близьких.

«Не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції», — пишуть в РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top