Новости 28 января 2016

Снігурівські депутати виділили кошти на харчування школярів та відтепер будуть голосувати поіменно

27 січня 2016 року під головуванням секретаря міської ради Андрющенко Т.Г. відбулось пленарне засідання VII сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на якому були присутні 20 депутатів. Про це повідомляє офіційний сайт Снігурівської міської ради, передає .

Перед розглядом питань порядку денного Андрющенко Т.Г. запропонувала присутнім депутатам розглянути питання про застосування процедури відкритого поіменного голосування за кожний окремий проект рішення ради. Після проведеного обговорення депутати вирішили застосовувати дану процедуру вже починаючи з сьогоднішнього засідання.

Особлива увага була приділена питанню виділення коштів з міського бюджету у вигляді субвенції районному бюджету для забезпечення харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів не пільгових категорій та учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

З метою вирішення даної соціально-значущої проблеми депутати одноголосно вирішили виділити кошти з міського бюджету в розмірі 345 923 грн. (на лютий-травень 2016 року) і внести відповідні доповнення до діючої міської Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2016 рік та заходів по її виконанню.

Депутатам доповіли про стан відвідування дітьми дошкільних навчальних закладів міста. Увага була зосереджена на проблемі епідемії грипу, що зараз триває по Україні. Було заслухано інформацію про загальну кількість дітей, що відвідують кожний окремий дитсадок, про кількість хворих та таких, що по різним причинам зараз не відвідують ДНЗ.

Секретар міськради наголосила, що загалом ситуація у дошкільних навчальних закладах міста із відвідуванням і захворюваннями дітей не виходить за межі критичних показників, однак у випадку, якщо відвідування досягне відмітки нижче 50% від загальної кількості дітей у ДНЗ, буде вирішуватись питання про закриття тих ДНЗ, у яких це буде зафіксовано.

1 Комментарий

  1. Сергей И.

    29.01.2016 at 23:03

    Які рожі гидкі! Справжні депутаты. З такими пиками, наче зара луснуть! Скотиняки! На вила їх!!!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top