Новости 03 февраля 2016

Колектив та батьківський комітет дитсадку №7 виступили проти депутатів міськради, які «піаряться» навколо ремонту в ДНЗ

На пошту нашої редакції прийшов лист від працівників дитячого садку №7 у м.Снігурівка та батьківського комітету. Громадяни обурені діями деяких депутатів Снігурівської міської ради, які організували, на їхню думку, справжню «травлю» на керівництво ДНЗ. Пише .

«Ми не будемо сторонніми спостерігачами цього свавілля та хочемо захистити честь та гідність Лєвшової О.В., яка віддає роботі всю енергію та вільний час. Ми глибоко обурені діями групи депутатів, які організували справжню травлю нашого керівника – педагога з 25-річним стажем, званням «вихователь-методист», порядну людину, яка піклується і дбає про розвиток та процвітання дошкільного закладу, його дітей та працівників», — повідомляють автори листа.

О.В. Лєвшову в місті знають з найкращої сторони, вона багатьом допомагає у вирішенні особистих проблем, тому не випадково була обрана і депутатом Снігурівської міської ради. Очолюючи педагогічний колектив та ведучи всю організаційно-господарську діяльність в дошкільному закладі, вона спрямовує свої зусилля на покращення умов перебування дітей в дошкільному закладі, їх якісну підготовку до шкільного життя. Розуміючи, що працівники дошкільного закладу проводять більшу частину свого життя на роботі, Ольга Володимирівна як дбайливий керівник намагається створити комфортні умови для їх роботи. Дуже тісний зв’язок керівника з батьківським комітетом дошкільного закладу. Разом вони обговорюють нагальні проблеми та планують подальше їх вирішення. Батьки зажди в курсі всіх проблем дошкільного закладу.

«В педагогічному колективі, очолюваному Ольгою Володимирівною, працюють 5 педагогів із званням «вихователь-методист», 3 педагоги — «спеціаліст I категорії». А за результатами державної атестації дошкільний заклад має вищу оцінку»- говориться в повідомленні.

Працівники ДНЗ та батьківський комітет готові захищати честь та гідність свого керівника Лєвшової О.В. на будь якому рівні та направили відкритий лист депутатам міської ради для вжиття відповідних заходів.

XSpPsu8EDLY

3 Комментариев

 1. Андрей

  03.02.2016 at 13:15

  Так званые депутаты Гончаренко и Журавель пиарять свою групу ПРАВДА С НАРОДОМ! Где факты? Напишыте письмо на КРУ, СБУ, Поркурора, Полицию — вот пусть найдут нарушение! пустословные обвинения ваши ничем не подтверждаються! Хватитпиариться вокруг этого садика. Ищете проблему любую, чтоб себе медали нацепить!Патриоты

 2. Карен

  04.02.2016 at 01:37

  Эти депутаты как порно режиссеры ищут кадры поинтереснее, хотят сенсацию))) так вы лучше займитесь поиском доказательств, а не съемками роликов, а то выглядит смешно, когда ваши голоса за кадром слышно.. как дворники базарите, неуравновешенные какие то. сами не верите в то, что снимает камера

 3. Сергей И.

  06.02.2016 at 14:49

  Долбоебы с нашего края опять на манеже. Придурки конченные. Лижите дашьше жопу баханку и прочей пиздоте!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top