Новости

У корупційному скандалі на Миколаївщині «погорів» заступник голови Єланецької РДА

701

Одним із чиновників-хабарників, які «погоріли» на хабарі на Миколаївщині, є заступник голови Єланецької РДА Олег Зайзбург. Про це Depo.Миколаїв стало відомо з достовірних джерел.

Нагадаємо, що ГПУ повідомила про затримання заступника голови РДА, помічника голови облради та першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації при отриманні хабарів на загальну суму 90 тисяч доларів США. Юрій Луценко написав, що одним із затриманих є Герой України. Як відомо, таке звання має саме перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук.

Співбесідник видання повідомляє, що чиновники попалися на хабарі за надання дозволу на видобуток вапняка в кар’єрі в Єланецькому районі.

Подробиці повідомив і миколаївський політтехнолог Федір Левченко у Фейсбуці. За його інформацією, зараз у Зайзбурга проводять обшуки: «В селі Калинівка Єланецького району проходить обшук вдома у заступника голови Єланецької РДА Зайзбурга Олега, який курирував в районі питання з кар’єром».

Левченко повідомля і як депутати облради дізналися, що їх обдурюють: «Сьогодні депутати Миколаївської облради на комісії почули неправдиву інформацію про те, що депутати Єланецького райради підтримали виділення землі під кар’єр. Жоден депутат райради не голосував за виділення землі для нової фірми. Вони вирішили вивчити це питання».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости