Новости

Працівники Снігурівської поліції виявили крадія

732

Працівниками Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області вживаються активні заходи щодо протидії злочинності, в тому числі і серед неповнолітніх осіб.

В місті Снігурівка на початку квітня цього року невідомою особою з приміщення магазину було викрадено мобільний телефон, пропажу якого продавчиня, яка залишила його на робочому місці без догляду ,виявила не одразу. Після звернення до працівників поліції слідством Снігурівського ВП ГУНП за вказаним фактом було розпочато досудове розслідування. Завдяки кропіткій праці та наполегливості було встановлено точне місцеперебування викраденого телефону. В ході обшуку речовий доказ було виявлено та вилучено працівниками поліції. Незважаючи на спроби родичів винної особи уберегти його від відповідальності, взявши вину на себе, в ході проведення слідчих дій було встановлено істину та винній у вчиненні крадіжки особі на початку червня було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ст.. 185 ч.1 КК України – крадіжка.

Злочинцем виявився неповнолітній мешканець м. Снігурівка, громадянин М, 1999 року народження, який користуючись неуважністю зайнятого своїми обов’язками продавця магазину, вільно заволодів її мобільним телефоном.

1 Комментарий

  1. Дед П

    09.06.2016 at 23:53

    План выполняют. Как заебало, когда для галочки делают. Идиоты тупорылые!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости