Николаев 09 августа 2016

На Снігурівщині виявлено 3 артилерійських снаряди

3.08.2016 року в 4 км від с. Любимівка під час обходу поля в лісосмузі головним агрономом одного з с/г підприємств було виявлено 3 артилерійських снаряди діаметром 100 мм часів Другої Світової війни. Про це пише офіційний сайт Снігурівської РДА.

На Снігурівщині це вже другий випадок знаходження вибухонебезпечних предметів за останній місяць. Нагадаємо, 7 липня в м.Снігурівка під час виконання ремонтних робіт на водопровідніймережі було знайдено артилерійський снаряд.

Управління ДСНС звертається до всіх мешканців Снігурівщини з проханням дотримуватись відповідних правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів:

— в жодному разі не можна брати підозрілий предмет руками та робити спробу самостійно вилучити знахідку із землі;
— при виявленні вибухонебезпечного предмету слід зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
— обов’язково потрібно організувати охорону місця, до якого не можна допускати сторонніх осіб, доки на місце прибудуть спеціалісти;
— забороняється наносити по вибухонебезпечному предмету удар, ні в якому разі не слід робити спроби його розібрати, а також переміщати з місця знаходження у громадські та людні місця;
— категорично забороняється розводити відкритий вогонь ближче 100 м від вибухонебезпечного предмету.

Пам’ятайте, що про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101» або «102»!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

To Top