Новости 13 сентября 2016

В Снігурівці оголосили конкурс на найкращу ідею по реконструкції Центральної площі міста

Снігурівська міська рада оголошує конкурс серед мешканців міста Снігурівка на найкращу ідею по реконструкції Центральної площі міста (в тому числі постаменту на місці демонтованого пам’ятника ім. В.І. Леніна).

Центральна площа міста, яка знаходиться неподалік Снігурівської райдержадміністрації є не лише історичною пам’яткою міста Снігурівка, а й улюбленим місцем відпочинку снігурівчан та гостей міста. На ній щорічно проводяться свята до Дня міста, відзначається День захисту дітей та інші свята. Площа такого масштабу в місті є єдиною та знаходяться в найбільш населеному районі міста.

Снігурівська міська рада запрошує активних та ініціативних мешканців міста прийняти участь у формуванні проекту по реконструкції Центральної площі міста.

Просимо надавати свої пропозиції щодо реального бачення реконструкції площі міста, в тому числі бачення майбутнього пам’ятника на місці постаменту, у довільній формі, а також у реальному для нашого міста масштабі. Пропозиції, з обов’язковим вказанням автора, приймаються з 1 вересня 2016 року до 1 жовтня 2016 року у кабінеті «Канцелярія» Снігурівської міської ради по вул. 200–річчя Снігурівки, 124, та на електронну адресу міської ради: [email protected]

Автори найкращих ідей будуть відзначені на сесії міської ради.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top