Николаев 01 декабря 2016

Відновлювальні роботи на дорозі до Снігурівки тривають

Мінливі погодні умови кінця осені не заважають дорожникам Миколаївщини виконувати покладені на них зобов’язання. Так, попри все, підрядні організації використовують сприятливі дні для покращення експлуатаційних характеристик автодоріг області. Про це повідомляють в Укравтодорі.

Ямковий ремонт покриття виконувався за допомогою гарячого асфальтобетону, збідненим бетоном, просоченням та іншими сумішами на ділянках автомобільних доріг Миколаївської області,зокрема на Т-15-08 Калинівка — Снігурівка – Березнегувате – 434 кв.м. та на Т-15-17 Під’їзд до м.Снігурівки – 110 кв.м.

Окрім виконання робіт з ліквідації ямковості, протягом минулого тижня шляховики встановили 156 дорожніх знаків, переважна більшість яких в рамках зимового утримання. Також дорожники нанесли розмітку пішохідних переходів і напрямних острівців, площею 26 квадратних метрів.

Також виконувались роботи з водовідведення, прибирання сміття вздовж смуги відводу, ручного та механічного покосу порослі, вирубки аварійних дерев, гілок та чагарників.

В рамках підготовки до зимової експлуатації здійснювались заходи з влаштування щитів снігозахисту та заготівлі піску.

Роботи з покращення стану автомобільних доріг Миколаївщини тривають і дорожники докладають максимум зусиль для приведення автошляхів області до задовільних характеристик.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top