Новости 30 ноября 2016

Депутат Миколаївської облради назвав прапор України бандерівським ФОТО, ВІДЕО

Депутат Миколаївської облради ради Микола Скорий вважає символіку України бандерівською та не збирається вставати, коли звучить Гімн України. Про він заявив під час засідання постійної депутатської комісії з питань аграрної політики сьогодні, 29 листопада, передає Depo.Миколаїв.

Депутат облради від фракції «Нова держава» Микола Скорий заявив, що не вважає прапор України рідним для себе і назвав його бандерівським. За його словами, він комуніст і має свій прапор: «Ви вибачте, коли я дивлюся на той бандерівський прапор, я його не рву, але мені боляче. Патріоти стояли, трималися за серце, а потім руку до сонця, ви знаєте цей жест ці лозунги. Не чіпайте мене. Ви хочете, щоб у вас був цей прапор, то нехай буде. Німців з цим прапором у Львові зустрічали. Я комуніст, у мене є своя партія, свої прапори», — сказав Микола Скорий.

В свою чергу голова аграрної комісії Юрій Кормишкін не став мовчати. Він зазначив, до депутат Скорий практично не буває на засіданнях комісії та запропонував йому і надалі не з’являтися. Крім того, він попросив голову фракції «Нова держава» Тетяну Демченко заспокоїти депутата, який «ще й досі живе в Радянському Союзі».

«Скорий не поважає цю країну. У мене питання до правоохоронних органів. Ми говоримо про сепаратистів, а це людина, яка не поважає свою країну, символи тієї країни, в якій живе», — зауважив Кормишкін.

Кормишкін запропонував відійти від конфлікту та продовжити працювати. Депутати, в тому числі Скорий, все ж таки заспокоїлись і почали розглядати питання за порядком денним.

Слід нагадати, що буквально вихідними терорист самопроголошеної «ДНР» Захарченко заявив, що прийде на Миколаївщину «як господар». Голова ОДА Олексій Савченко відповів йому, що «терористів мочитимуть у сортирі». Та виникає питання, чи потрібно йому далеко йти чи довго чекати на Захарченка, коли свої доморощені «претенденти» зовсім поруч. Причому такі, що не тільки не бояться ганебно ставитися до держави, громадянином якої вони є, а й пишаються цим. Питання виникає і до правоохоронних органів, які так і не спромоглися взятися за депутата за публічну наругу над держсимволами при повній залі свідків.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top