Новости 16 декабря 2016

Снігурівська співачка потрапила до першого в Україні хорового шоу «New Voice»

Мрії здійснюються: у цьому переконалася наша землячка Олена Заєць, яка сьогодні є однією з когорти вокалістів відомого естрадного хору «New Voice» Мікаеля Кіладзе. Про це пише кореспондент газети «Вісті Снігурівщини».

Свій талант гарно та чуттєво виконувати різножанрові пісні Олена продемонструвала всій Снігурівщині, коли взяла участь у конкурсі «Міс Снігурівка-2011». Тоді дівчина зазначила, що співати на великій сцені вона мріє ще з самого малечку. А як відомо, якщо чогось сильно захотіти, то воно обов’язково здійсниться. І ось в один прекрасний день Олена потрапила на кастинг до Мікаеля Кіладзе, успішно його пройшовши, стала учасником естрадного хору, який має назву «New Voice». Це один з найбільш рідкісних у своєму жанрі колектив. Він є унікальним, бо працює в естрадному амплуа. А для української великої сцени саме поняття «естрадний хор» досить рідкісне і поки що мало представлене явище.

Після тривалих репетицій та підготовки 29 листопада цього року в Одеському оперному театрі з великим аншлагом пройшов чудовий концерт першого в Україні хорового шоу «New Voice». Під час виступу колективу для глядачів ніби відкривалися двері в тисячі світів одночасно. Адже слухати спів 20 хористок, в числі яких і Олена Заєць, – це симфонія для душі.

Сьогодні наша землячка планує гастролювати всією країною та поза її межами з колективом естрадного хору. У їхньому виконанні широкому загалу представлено двогодинну програму авторських cover-версій популярних творів – від композицій артистів української естради, фольклорних пісень, до золотих хітів зарубіжних поп-, рок- і джазових виконавців, авторських композицій керівника і диригента «New Voice» – Мікаеля Кіладзе.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top