Новости 02 февраля 2017

В Снігурівці чиновники обговорювали як годувати школярів в 2017 році

Вчора, 1 лютого 2017 року, відділом освіти райдержадміністрації спільно з Снігурівським районним центром фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти проведено нараду директорів і комірників загальноосвітніх навчальних закладів.

Основним питанням наради була організація харчування у ЗОШ в 2017 році. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Мендус Л.І. зосередила увагу керівників шкіл на першочерговості збереження здоров’я і життя дітей, необхідності посилення заходів із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед учнів шляхом організації якісного гарячого харчування у закладах. Наголосила на необхідності особистого контролю з боку керівників ЗОШ за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на харчоблоках. Відмітила важливість громадського контролю з боку батьків за дотриманням норм закладки продуктів.

Директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Даценко В.А. спільно з відповідальними за облік харчування бухгалтерами зупинився на заходах із організації поставки продуктів до навчальних закладів постачальниками у 2017 році. Зауважив, що у зв’язку зі зміною постачальників продуктів, відповідальним особам необхідно ретельно перевіряти якість продукції та у наявних документах – термін її придатності.

Варакса Н.М., головний спеціаліст відділу освіти, акцентувала увагу керівників шкіл на необхідності вчасного ведення документації з харчування, ретельного вивчення думки учнів щодо якості гарячих обідів, проведення роз’яснювальної роботи з учнями та їх батьками щодо важливості гарячого харчування для їх здоров’я.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками і комірниками ЗОШ були відпрацьовані нагальні проблеми та особливості організації гарячого харчування у ЗОШ у поточному році.

Заступник начальника відділу освіти Забава О.В. нагадала присутнім порядок проведення у навчальних закладах карантинних заходів та призупинення навчального процесу при різкому рості гострих респіраторних інфекцій у дітей.

Також на зібранні розглянуті питання участі ЗОШ у грантових проектах, кадрового забезпечення, виконавської дисципліни, правильності оформлення шкільної документації та інші.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top