Новости 10 октября 2015

В Снігурівці проведено районний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч».

07 жовтня 2015 року відділ освіти Снігурівської райдержадміністрації спільно з Снігурівською дитячо-юнацькою спортивною школою організували та провели районний етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» між учнями загальноосвітніх навчальних закладів 2003-2004 року народження. У змаганнях взяли участь 120 учнів 12 команд.

Змагання розпочалися з урочистого підняття прапору. Команди привітав Майстер спорту з сучасного п’ятиборства Пастухов Володимир Іванович, який побажав учасникам чесної боротьби та успіхів у змаганнях.

Вже з перших матчів команда Горохівської ЗОШ демонструвала майстерну гру і стала лідером у групі. На шляху до перемоги серйозну конкуренцію представила Новопетрівська школа, але фортуна не залишила гравців й вони здобули перемогу в один м’яч і стали чемпіонами району.

Бажаємо успіхів юним футболістам Горохівської ЗОШ на обласних змаганнях у 2016 році. Команда Новопетрівської школи посіла ІІ місце. Щоб вийти до фіналу, їй потрібно було здолати завзятих гравців Червонопромінського НВК. У першій групі переможця визначали за майстерністю, де Снігурівська ЗОШ № 1 виборола перемогу у Садової ЗОШ. Здивувавши своєю наполегливою грою, команда Галаганівської школи посіли ІІІ місце. Далі команди розмістились у такому порядку: Снігурівська ЗОШ №1, Червонодолинська ЗОШ, Червонопромінський НВК, Олександрівська ЗОШ, Садова ЗОШ, Снігурівська ЗОШ № 3, Юріївська ЗОШ, Павлівська ЗОШ, Снігурівська районна гімназія ім. Т.Г. Шевченка.

Усі переможці змагань нагороджені почесними грамотами відділу освіти.

Автор: О.Б.Сергунін, тренер-викладач Снігурівської ДЮСШ

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top