Новости 13 октября 2015

На Снігурівщині через батьків-п’яниць діти не відвідують школу

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини під головуванням Тетяни Твардовської було розглянуто 16 питань. Зокрема на розгляд винесли питання про встановлення опіки над дитиною-сиротою. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської РДА.

Три сім’ї взяті на облік служби у справах дітей, оскільки  батьки не створюють належних умов для утримання, виховання та розвитку дітей. Один з батьків з’явився на засідання в нетверезому стані. Його поведінка не залишила сумніву в тому, що дітям в цій сім’ї не приділяється належної уваги. Батьки пиячать, вчиняють сварки. Начальник служби у справах дітей Г.Бондаренко повідомила, що батьки, перебуваючи в нетверезому стані, починають “виховувати” дітей цілу ніч. Через це діти погано відвідують школу, не готують уроки.

Багатодітна сім’я К., де одинока мати виховує 12 дітей, опинилася в складних життєвих обставинах: відключено за борги електроенергію, завалилася стеля, в будинку антисанітарія, діти хворі на педікульоз. Будинок сім’ї не належить. Прийнято рішення про взяття сім’ї під соціальний супровід районим центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Сім дітей влаштовано до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де їм буде надано медичну та психологічну допомогу.

В двох випадках комісія надала для суду висновки про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків.

Один з батьків не погодився з позбавленням його батьківських прав, мотивуючи, що його колишня дружина перешкоджає його зустрічам з дитиною та участі у вихованні та утриманні. За місцем проживання батько дитини характеризується позитивно. Він зобов’язався вжити всі заходи для належного виконання батьківських обов’язків. Комісія одноголосно прийняла рішення про недоцільність позбавлення батька батьківських прав, оскільки ця міра впливу на батьків є крайньою. Обом батькам роз’яснено їх права та обов’язки щодо виховання дитини. Батькові рекомендовано звернутись до органу опіки та піклування для визначеня днів зустрічей з дитиною.

Три сім’ї зняті з обліку в зв’язку зі зміною становища. Голловний спеціаліст РЦСС СДМ К. Бурбела інформувала про необхідність подовження терміну дії договорів щодо здійснення соціального супроводу п’яти сімей, де залишаються не виконаними соціальні потреби сімей. Три сім’ї взяті під супровід РЦСС СДМ.

«Розглядаючи будь-яке питання та приймаючи рішення, члени комісії керуються виключно інтересами дитини. Кожна ситуація — це емоції, хвилювання, різні долі та обставини. В більшості випадків негативні обставини провокують самі батьки своєю безвідповідальністю, халатністю та відсутністю любові до дітей», — повідомляє прес-служба РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top