Новости 21 мая 2017

Снігурівчан попередили, що за несанкціонований полив присадибної земельної ділянки їм загрожує штраф до 12 тисяч гривень

Адміністрація комунального підприємства «Снігурівський комунальник» повідомляє, що мешканці Снігурівки, які користуються послугами з централізованого водопостачання без приладів обліку (водолічильників) та які мають у своїй власності присадибні земельні ділянки мають сплачувати за їх полив.

Згідно Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених 27.06.2008р. наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України за №190 (зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07.10.2008 р. за № 936/15627) Вами здійснюється оплата за спожиту воду без приладу обліку (водолічильника) згідно санітарних норм споживання із розрахунку 3,5 м3 води на 1 проживаючу особу.

Тобто Вами здійснюється оплата лише за водоспоживання для власних потреб кожного члена Вашої сім’ї (приготування їжі, миття посуду, купання тощо).

Проте, здебільшого у належних Вам домоволодіннях є в наявності також і присадибні земельні ділянки, полив яких Ви з певною періодичністю все ж таки здійснюєте, але оплату за її полив взагалі не проводите.

Згідно рішенням виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 25.04.2012 року за № 99 по місту Снігурівка був затверджений та встановлений розрахунок оплати за полив мешканцями міста Снігурівка належних їм присадибних земельних ділянок  із розрахунку 186,48 грн. на місяць за кожну 1 сотку наявної у них присадибної земельної ділянки.

В разі виявлення контролерами комунального підприємства факту проведення Вами несанкціонованого (без оплати) поливу належної Вам присадибної земельної ділянки, до Вас у відповідністю з вимогами п.3.3, 3.4 Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах України затверджених 27.06.2008 р. наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України за №190 (зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 07.10.2008 р. за № 936/15627), якими передбачено, що у разі виявлення безоблікового водокористування виробник послуг (в даному випадку комунальне підприємство «Снігурівський комунальник») має право виконувати розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 метра/секунду та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу за останній 1 календарний місяць, можуть бути застосовані штрафні санкції, які в залежності від діаметру труби, з якої здійснювався Вами несанкціонований (без оплати) полив належної Вам присадибної земельної ділянки, можуть становити до 12 000 грн.

Враховуючи все вищевикладене та з метою упередження нікому не потрібних непорозумінь та уникнення застосування комунальним підприємством передбачених чинним законодавством досить значних штрафних санкцій, які можуть досить суттєво вплинути на матеріально-фінансовий станолвище кожного мешканця, комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» звертається до всіх мешканців міста Снігурівка, які користуються послугами з централізованого водопостачання без приладів обліку (водолічильників) та які мають у своїй власності присадибні земельні ділянки з проханням провести оплату за полив наявної та належної Вам присадибної земельної ділянки із розрахунку 186,48 грн. на місяць за 1 сотку наявної у Вас присадибної земельної ділянки.

Зі свого боку комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» гарантує, що в разі проведення оплати мешканцем міста, який користуються послугами з централізованого водопостачання без приладів обліку (водолічильників) та який має у своїй власності присадибні земельні ділянки поливу наявної у нього присадибної земельної ділянки, жодних претензій до даної особи з боку комунального підприємства виставлятися не буде.

1 Комментарий

 1. Аноним

  21.05.2017 at 21:53

  Пускай себя штрафуют по этим правилам так как на жителей не распостраняються согласно п. 1.1. Правила користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України (далі — Правила) визначають порядок користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення населених пунктів України.
  Ці Правила є обов’язковими для всіх юридичних осіб незалежно від форм власності і підпорядкування та фізичних осіб-підприємців,
  що мають у власності, господарському віданні або оперативному управлінні об’єкти, системи водопостачання та водовідведення, які
  безпосередньо приєднані до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення і з якими виробником укладено
  договір на отримання питної води, скидання стічних вод. Это одно и самое главное в правилах это то,что вода питевая что в Снигирёвке это не возможно. п.3.1 правил 3.1. Розрахунки за спожиту питну воду та скид стічних вод здійснюються на основі показів засобів обліку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top