Новости 25 мая 2017

На Снігурівщині провели дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура»

На підставі розпорядження голови Снігурівської РДА Інни Бойко «Про проведення у 2017 році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Снігурівському районі» та на виконання відповідного наказу начальника відділу освіти 17 травня на базі Широківської школи проведено І етап зазначеної гри, у якій взяли участь 18 команд ЗНЗ району. До складу команд-роїв входили 11 юнаків та дівчат 8-10 класів.

Районний етап гри передбачав проведення дев‘яти конкурсних завдань. Кращими зі стройової підготовки стали учні Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, Киселівської, Червонодолинської, Садової, Снігурівської ЗОШ №4 та Широківської шкіл.

Глибокі знання з медичної підготовки продемонстрували члени роїв Олександрівської ЗОШ, Снігурівської районної гімназії та Новопетрівської школи.

Найспритнішими, найвитривалішими і належно фізично підготовленими стали учні Горохівської, Снігурівської ЗОШ №4 та Кобзарцівської шкіл.

Конкурс обізнаності з історії козацтва привів до перемоги учнів Снігурівської ЗОШ №4, Євгенівського НВК та Широківської школи.

Долаючи туристичні смуги, юні джури Широківської ЗОШ, Євгенівського НВК та Першотравневої школи продемонстрували найкращі результати.

Конкурс газет, визначений як домашнє завдання, вивів уперед гімназистів, учнів Новопетрівської та Киселівської шкіл.

Рішенням суддів абсолютним переможцем визнано рій Широківської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце посіли джури Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Третє переможне місце — в учасників гри Євгенівського НВК.

Учасники гри та їх наставники впевнилися, що інтерактивні форми роботи формують почуття колективізму, виховують у молоді високі морально-психологічні й бойові якості: мужність, сміливість, рішучість, відвагу, стійкість, спритність, силу, витривалість, наполегливість, дисциплінованість та ініціативність на теренах національних козацьких традицій.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top